Google Haritalar’a İşletmeler İle Mesajlaşma Özelliği Geldi!

Google, Benim İşletmem programıyla; yerel işletmelerin bulunabilirliğinin artmasına ve işletme sahiplerinin, kullanıcılara işletme hakkında daha fazlasını anlatmasına olanak tanıyarak, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin kalbini kazanmıştı. Benim İşletmem, eklenen yepyeni mesajlaşma özelliği ile hem arama yapan kullanıcıların hem de işletme sahiplerinin kısa sürede kalbini kazanacağa benziyor.

Okumaya devam et “Google Haritalar’a İşletmeler İle Mesajlaşma Özelliği Geldi!”

Google İşletme ler İçin Menü/Hizmetler Özelliği

Google, Benim İşletmem programıyla; yerel işletmelerin bulunabilirliğinin artmasına ve işletme sahiplerinin, kullanıcılara işletme hakkında daha fazlasını anlatmasına olanak tanıyarak, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin kalbini kazanmıştı. Google İşletme ler için menü ve hizmetler özelliği ile Benim İşletmem’e her geçen gün işletmeler için faydalı olacak özellikler eklemeye de devam ediyor.

Okumaya devam et “Google İşletme ler İçin Menü/Hizmetler Özelliği”

Google Benim İşletmem Kaydı Nasıl Yapılır?

Merhaba,

Bir önceki yazımda “Google Benim İşletmem Nedir?” konusuna kısaca cevap vermiştim. Siz de Google Benim İşletmem Kaydı Nasıl Yapılır? sorusuna cevap arıyorsanız; bu yazımda Google Benim İşletmem Kaydı Nasıl Yapılır? konusunu bir rehber olabilmesi amacıyla adım adım anlatacağım.

Başlamadan önce; sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi olan olan Google Benim İşletmem ücretli mi? sorusunu da, “Google Benim İşletmem kayıt yapılması ve kullanılması tamamen ücretsiz bir servistir.” diyerek yanıtlamış olalım. Hazırsanız hemen İşletmemizin Google Haritalar’da yayınlanmasını sağlayacak Benim İşletmem kaydımızı oluşturmaya başlayalım.

Okumaya devam et “Google Benim İşletmem Kaydı Nasıl Yapılır?”