Google Plus kapanıyor mu?

Merhaba,

Google tarafından yapılan resmi açıklamada; kullanım oranının düşük olması ve tüketicilerin beklentilerini karşılayan başarılı bir ürün sunma noktasında karşılaşılan zorluklar nedeniyle, Nisan 2019’da Google+’nın tüketicilere yönelik sürümünün kullanıma kapatılacağına dair almış oldukları kararı kullanıcılara duyurulmuştu.

Okumaya devam et “Google Plus kapanıyor mu?”

Google Haritalar’a İşletmeler İle Mesajlaşma Özelliği Geldi!

Google, Benim İşletmem programıyla; yerel işletmelerin bulunabilirliğinin artmasına ve işletme sahiplerinin, kullanıcılara işletme hakkında daha fazlasını anlatmasına olanak tanıyarak, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin kalbini kazanmıştı. Benim İşletmem, eklenen yepyeni mesajlaşma özelliği ile hem arama yapan kullanıcıların hem de işletme sahiplerinin kısa sürede kalbini kazanacağa benziyor.

Okumaya devam et “Google Haritalar’a İşletmeler İle Mesajlaşma Özelliği Geldi!”

Google İşletme ler İçin Menü/Hizmetler Özelliği

Google, Benim İşletmem programıyla; yerel işletmelerin bulunabilirliğinin artmasına ve işletme sahiplerinin, kullanıcılara işletme hakkında daha fazlasını anlatmasına olanak tanıyarak, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin kalbini kazanmıştı. Google İşletme ler için menü ve hizmetler özelliği ile Benim İşletmem’e her geçen gün işletmeler için faydalı olacak özellikler eklemeye de devam ediyor.

Okumaya devam et “Google İşletme ler İçin Menü/Hizmetler Özelliği”