Benim İşletmem Destek

Google Benim İşletmem, işletmenizi Google Haritalar’a eklemenizi ve Google aramalarında her zaman en güncel bilgiler ile yayınlamanızı sağlayan eşsiz bir araçtır.

Doğrulanmış bir Benim İşletmem girişi oluşturarak işletmenize ait analizleri görüntüleyebilir, yapılan yorumlara cevap vererek müşterileriniz ile etkileşim kurabilir, işletmenize ait en güncel haberleri yayınlar yoluyla paylaşabilir, fotoğraflarınızın her zaman güncel kalmasını sağlayabilir, bilgi değişikliklerinizi çok kısa bir sürede Google üzerinde güncelleyebilirsiniz.

Onat Özyurt, Google Güvenilir Doğrulayıcı yetkisi ile doğrulama konusunda sorun yaşayan işletmelere yerinde doğrulama hizmeti verebilmektedir. Doğrulama hizmetimiz katı kurallara bağlıdır; işletmenizin uygunluk durumunu öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

Google Benim İşletmem destek hizmetimiz ile bu eşsiz aracı en verimli şekilde kullanmanızı hedefliyoruz.  Dönemlik bakım, profesyonel yönetim servislerimiz hakkında detaylı bilgiler almak ve yerel sıralamanızı yükselterek Google Arama, Google Haritalar üzerinde işletmenizi benzersiz bir şekilde sunabilmek  için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benim İşletmem Sıkça Sorulan Sorular

Google Benim İşletmem Nedir?

Google Benim İşletmem işletmenizi Google Haritalar'a eklemenizi sağlarken, aynı zamanda, Google Haritalar'da potansiyel müşterilerinize işletmeniz hakkında bir çok bilgi sunabilmenizi sağlayan eşsiz bir araçtır.

Google Benim İşletmem Ücretli Mi?

Google Benim İşletmem'e kaydolmak ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Eğer kendiniz Google Benim İşletmem üzerinde kayıt olmakta sorunlar yaşıyorsanız güvendiğiniz 3. taraf ajans veya kişilerden ücretli destek alabilirsiniz.

Google Benim İşletmem'e Nasıl Kayıt Yapılır?

business.google.com adresinde, adım adım yönergeleri izleyerek kaydınızı basitçe oluşturabilirsiniz. Kayıt esnasında doğru ve güncel bilgiler vermeniz işletmenizin doğrulama aşamasında sorun yaşamamanız için önemlidir.

Google Benim İşletmem Doğrulama Kodu Gelmedi?

Google tarafından posta yoluyla gönderilen kodların genellikle 14 gün içerisinde işletmeye ulaşması beklenir. Eğer ulaşmıyorsa; Google Benim İşletmem konusunda uzmanlaşmış güvendiğiniz 3. taraf ajans veya kişilerden ücretli destek alabilirsiniz.